"Körfezin Yaşam ve Eğlence Merkezi"

(0266) 392 13 02

(0266) 392 13 02

NOVADA EDRETMİT HAKKINDA

Balıkesir’in en büyük ilçelerinden biri olan Edremit’te 2015 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan Novada Edremit, bölgede yaşayanlar için bir yaşam merkezi, Ege yolcularının gidiş ve dönüş yolunda keyifli bir dinlenme ve alışveriş durağıdır.

Doğal dokusu ve güneşe dönük yüzüyle Ege’nin mavi ve yeşilden oluşan samimi atmosferinde yer alan ve Kaz Dağlarına kapı komşu olan Novada Edremit, Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’na (EDO) 11 kilometre mesafede, Akçay, Ayvalık ve Altınoluk gibi Kuzey Ege’nin gözde yerleşim yerlerine çok yakın konumda yer alıyor.

Toplam 35.000 metrekare kiralanabilir alanı, 800 araçlık otoparkı, açık ve kapalı alanlarıyla ferah, modern ve rahat gezilebilir bir mimari anlayışla hayat bulan Novada Edremit; H&M, Boyner, LC Waikiki gibi ulusal ve uluslararası 75 markayı ağırlıyor.
Edremit ve çevresindeki 1,2 milyon kişilik nüfusa hizmet verirken, yaz aylarında bölgedeki turistik cazibe merkezleriyle 3,5 milyonu bulan ziyaretçilerine unutulmaz bir alışveriş ve yaşam deneyimi sunuyor.
Aradığınız tüm ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz Novada Edremit aynı zamanda Türk ve dünya mutfağından seçkin örnekler sunan restoran, kafe ve pastaneleri ile eşsiz bir lezzet merkezi.

Düzenlediği yaratıcı atölye çalışmaları, tiyatro gösterileri ve özel etkinliklerle çocuklara farklı bir dünyanın kapılarını aralarken, vizyona giren filmlerin izlendiği konforlu sinema salonları ile her yaştan insanın buluşma noktası.
Ziyaretçilerinin mutluluğu ve müşterinin memnuniyeti için ayrıcalıklı hizmetler sunan Novada Edremit, Kuzey Ege’de alışveriş, yaşam ve eğlencenin tek adresi olmaya devam ediyor.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin