"Körfezin Yaşam ve Eğlence Merkezi"

(0266) 392 13 02

(0266) 392 13 02

KULLANIM ŞARTLARI

Yazılarhttps://novadaedremit.com/ web sitesi Novada Edremit Alışveriş Merkezi’ne ait bir web sitesidir. Site içerisinde Novada Edremit Alışveriş Merkezi’ne ait haber, görsel ve yazıları bulabilirsiniz.
Sitedeki Linklerhttps://novadaedremit.com/ sitesine dış kaynaklara giden açık linkler yerleştirilmiştir. Dış kaynaklı sitelerin içerikleri takip edilmediği için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir ve ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin insiyatifi ve sorumluluğundadır.

İçerik Kullanımı https://novadaedremit.com/ tarafından yazılan yazıların ve https://novadaedremit.com/ tarafından hazırlanan grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde , ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür. Sosyal Ağ paylaşım butonlarını kullanarak site içeriğini dış kaynaklarda paylaşmanız ve önermeniz ziyaretçinin insiyatifindedir.
Kullanım Şartları– Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.– Yazı içerikleri internette kullanılacaksa aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına yada sitenize yerleştirmek zorunda değilsiniz. Kaynak belirtmek isterseniz alt kısımdaki şablonları kullanabilirsiniz.
1. Bu yazı https://novadaedremit.com/ ‘den alınmıştır.2. Kaynak : https://novadaedremit.com/3. Yada sitenizden https://novadaedremit.com/ adresine link vermelisiniz.

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz her türlü hukuki şartları uygulama hakkını https://novadaedremit.com/ adına Novada EdremitAlışveriş Merkezi saklı tutar.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin