“Sevdiğin kişi şu an karşında olsa, ona ne söylemek isterdin?” sorusunun cevabını yorumlarda bizimle paylaş, Evrim Belet’in “Belki Aşk” kitabını kazanacak 14 kişiden biri sen ol! 👈

🔺Yarışmamız 12 – 16 Şubat 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir.⠀
🔺Paylaşılan yorumlar jüri tarafından değerlendirilecektir.
🔺Gönderiyi beğenip, Instagram hesabımızı takip edin, ( @novadaedremit )
🔺Hediye kazanan kullanıcılarımız storyden bilgilendirilecektir. Ayrıca hesaplarının açık olması gerekmektedir.

SOSYAL MEDYA YARIŞMA KURALLARI

1. Kazanılan hediyelerden yararlanmak için @novadaedremit hesabını takip edilmesi ve iletilen koşulların yerine getirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde katılımınız geçersiz sayılacaktır.

2. Jüri değerlendirmeli sosyal medya yarışmalarında katılımcının bir cevap hakkı vardır. Diğer yarışma günlerinde yorum yapabilse dahi ilk verilen cevap kabul edilecektir.

3. Yarışmaların yapıldığı ay içerisindeki yarışmalardan herhangi birine katılarak hediye kazanan katılımcılar o ay içerisinde gerçekleştirilecek diğer yarışmalara katılabilseler dahi hediye kazanamayacaklardır. Kazanılan hediyeler sonuçlarda yer alan yedek talihliye otomatik olarak devredecektir.

4. Gerçekleştirilen yarışmalar jüri ekibi tarafından, asil ve yedek kazananlar olarak belirlenecek ve sosyal medya üzerinden açıklanacaktır.

5. Kazanılan hediyeler 1 hafta içerisinde AVM Danışma noktasından veya mesaj yoluyla iletilen teslim noktalarından kimlik ibrazı ile alınmalıdır. Belirtilen süre doğrultusunda teslim alınmayan hediyeler geçerliliğini kaybedecektir.

6. Kazanılan hediyeler kargo ile gönderimi yapılmayacaktır.

7. Aldatıcı olarak kullanılacak sosyal medya isimleri ve sahte beğeniler eşleştirilme yapılamadığı zaman otomatik olarak silinecektir. Paylaşılan postlarda program, robot yazılım vb. kullanım tespit edildiği takdirde kişi yarışma dışında kalacaktır.

8. Yarışmalara ancak gerçek kişiler katılabilmektedir. Tüzel kişiler, markalar değerlendirme kapsamına alınmayacaktır.

9. Novada Edremit AVM yarışmalarına 18 yaşından küçükler, Novada Edremit AVM yönetim personeli, Novada Edremit’te yer alan mağaza sahipleri ve personelleri, Novada Edremit AVM bünyesinde çalışan Özel Güvenlik personelleri, Mert Kiralama Emlak Restorasyon Turizm Anonim Şirketi çalışanları, MDM Gayrimenkul çalışanları, Novada Edremit AVM’ye fikri veya teknik destek sağlayan, yarışma ile ilgili bağlantılı kuruluşların personelleri katılamaz. Hediye kazanmaları halinde katılımları geçersiz sayılacaktır.

10. Hak edilen ödül değiştirilemez ve kazanan haklarını başka kişilere devredemez. Ödülün kabul edilmemesi durumunda iptali kazananın isteği ile gerçekleştirilebilir.

11. Novada Edremit AVM’nin Instagram üzerinden düzenlediği yarışmalar altında paylaşılan fotoğrafları, Novada Edremit AVM izin almaksızın karşılıksız şekilde yayınlama ve kullanma hakkına sahiptir.

12. Kazanılan ödüller iade edilemez, nakit paraya çevrilemez ve TL çek bölünemez.

13. Hediye kazanan hesabın profil ismi, DM’den verdiği isim ile hediyeyi almaya geldiğindeki kimlik ismi aynı olmalıdır.

14. Yarışma katılımcılarının, yarışma şartlarını yerine getirdiğine dair kontrol yapılabilmesi için hesap profilleri herkese açık olmalıdır. Hesabı açık olmayan ve kazanan katılımcıların hakkı geçersiz sayılarak, hediye teslimi yedek talihliye devredecektir.

14. Novada Edremit AVM, yarışmaların kurallarını ve kurgusunu değiştirme ve yarışmaları durdurma hakkını saklı tutar.

15.Özel günleri kapsayan (Öğretmenler günü, Diş Hekimi, Jandarma, Polis vb.) mesleki günlerde yapılacak yarışmalarda kazanan kişilerin hediyelerini alabilmeleri için kimlik ibrazında bulunması gerekmektedir.

16. Yarışmalara katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir