Eğitici ve Eğlenceli Etkinlikler ile Novada Edremit Sömestir’da Sizleri Bekliyor.

Novada bu sömestr hem eğitici hem eğlenceli hem teknolojik!

Körfezin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olan Novada Edremit, körfez bölgesinin buluşma noktası olmaya devam ediyor. Dopdolu bir sömestir tatili geçirmek, hem eğlenmek hem öğrenmek isteyen herkes Sömestr Tatili’nde Novada Edremit AVM’de buluşuyor.

1820 Ocak tarihleri arasında tüm öğrenciler Novada Edremit’e karnesi ile birlikte geliyor, eğlenceli ve lezzetli bir tatil hediyesinin tadını doya doya çıkarıyor. Sinemadan yemeğe, eğlenceden eğitici aktivitelere Novada Edremit öğrencilerini bekliyor.

Novada Edremit’te karne hediyesi heycanı devam ederken, 19 Ocak 3 Şubat tarihleri arasında interaktif sergi ve workshoplar ile öğrencilere ilham veren Maker Spot etkinlikleri ile çocuklar hem kendi oyunlarını tasarlayacak hem de inovatif çalışmalara ve sergiye katılma şansı yakalayacaklar.

Türkiye’nin Gezen Sergisi Maker Spot Etkinliği Novada’da

Novada Edremit Sömestr Tatil etkinlikleri kapsamında, 19 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında Novada’ya gelen küçük ziyaretçilere ve aynı zamanda yetişkinlere de hitab eden Maker Spot etkinliği ile kodlama,robotik, 3 boyutlu yazıcı ve elektronik atölye çalışmaları ile çağımızın ileri teknolojilerini öğrenme, kodlama çalışmalarına katılma ve sergiyi ücretsiz olarak gezme fırsatı sunuyor. Günümüzün ve geleceğin teknolojik gelişmelerini farklı dijital ve mekaniklerin kullanılarak üretilen araçların günlük yaşantımıza nasıl girdiğini görmek, yazılım ve robotik teknolojisini eğlenceli ve uygulamalı olarak çocuklara ve genç nesile anlatıp sevdirmek amacıyla eğlenceyi ve eğitimi bir araya getiren MakerSpot etkinliği ziyaretçilerini bekliyor. Eğlenceli bilimsel gösterilerin ve araçların bir arada yer verildiği etkinlikte, çocukların yazılım ve robotlar hakkındaki bilgilerini geliştirerek hayal gücünü artırdığı ve ilham verici sergisi ile Novada Sömestr Tatil etkinlikleri dikkat çeken aktivitelerinden biri olacak.

NOVADA EDREMİT- KARNE HEDİYESİ, HEDİYE ÇEKİ/ İKRAM KUPONU KAMPANYA KURALLARI

Kampanya 18 Ocak – 20 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenlenmektedir.

Karnesini getiren her öğrenci, kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.

Hediye kayıt masası 12:00 – 20:00 saatleri arasında aktif olacaktır.

Kampanya katılımı karne aslı gösterilerek ve katılım formu doldurularak gerçekleşecektir.

Hediye çeki ve ikram kuponlarının son kullanım tarihi 03.02.2019‘dur.

Hediye çeki ve ikram kuponu üzerinde yazan tutar nakde çevrilemez ve para üstü talep edilemez.

Novada Edremit AVM kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Novada Edremit AVM yönetimi, kampanyayı ilan edilen tarihten önce bitirme hakkını saklı tutar. Kampanyanın bitirilmesi durumunda kullanılmayan hediye çeki / ikram kuponlarının 03 Şubat 2019 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. 03 Şubat 2019 tarihinden sonra kullanılmayan hediye çeki / ikram kuponları geçersiz olacaktır.

Kampanyaya katılmış herkes yukarıda belirtilmiş olan kuralları kabul etmiş sayılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir