RAMAZANDA EĞLENCENİN TEK ADRESİ NOVADA

Körfez’in en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olan Novada Edremit AVM, keyifli bir alışveriş, eğlenceli etkinlikler ve lezzet dolu bir Ramazan ayı için sizleri bekliyor.

Her yıl olduğu gibi, bu yılda Ramazan’a özel etkinlikler Novada Edremit Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilerle buluşuyor. Ramazanda alışveriş ve eğlence keyfini dolu dolu yaşamak isteyenler için, Novada AVM çalışma saatlerini düzenledi. 26 Mayıs Cuma günü itibari ile Açılış: 10.00 – Kapanış: 23.00 oluyor, Ramazanda Novada keyfi uzuyor!

Novada Edremit’te bayramın birinci gününe kadar devam edecek olan etkinliklerde, geleneksel karakterlerden Nasreddin Hoca, Hacivat ve Karagöz’ün yanı sıra Novada Çocuk Kulübü etkinlikleri, sihirbaz şov ve birbirinden eğlenceli Ramazan yarışmaları yer alıyor.

Maskot Nasreddin Hoca, Maskot Davulcu, Maskot Hacivat ve Karagöz ile eğlence dolu dakikalar yaşayacak olan Novada Edremit’in küçük ziyaretçileri, etkinlikler sonunda karakterler ile fotoğraf çekimi fırsatı yakalayacak ve bu anları ölümsüzleştirerek güzel anılara dönüştürecek.

Novada ‘da Dopdolu Bir Ramazan Programı Sizlerle

Maskot Nasreddin Hoca ve Hikâyeler – Ramazan Kostümlü Karakterler

Novada ’nın özel Ramazan programı kapsamında, her Cuma günü gerçekleştirilecek olan Nasreddin Hoca ile Hikâyeler gösterisi, güldürürken düşündüren, eğitici ve eğlenceli hikayeleri ile Novada ziyaretçilerine keyif dolu dakikalar yaşatacak. Nasreddin Hoca gösterisi ardından çocuklarla buluşacak olan Ramazan kostümlü maskotlar, küçük ziyaretçilere sürpriz hediyeler armağan edecek.

Ramazan Yarışmaları – Maskot Hacivat & Karagöz Fotoğraf Çekimi

Ramazan ayı boyunca her Cumartesi gerçekleşecek olan Ramazan Yarışmaları ile Novada AVM ‘nin küçük ziyaretçileri ve aileleri eğlence dolu bir gün geçirecek. Yarışmalarla birlikte etkinliklere eşlik edecek olan Maskot Hacivat ve Karagöz karakterleri ile fotoğraf çekinme fırsatı yakalayacak.

Canlı Hacivat & Karagöz ve Çocuklarla Oyunlar – Maskot Davulcu Fotoğraf Çekimi
Canlı Hacivat Karagöz ve Çocuklarla oyunlar interaktif gösterisi ile çocuklar her Pazar Ramazan ayının vazgeçilmez karakterleri olan Hacivat ve Karagöz ile bir araya gelecek. Birbirinden eğlenceli ve keyifli diyalogları arasında gerçekleşecek etkinlikte çocuklar hem gösteriye ortak olacak hem de eğlenceli oyunlar oynayarak eğlence dolu bir gün geçirecekler.

Sahne gösterilerinin yanı sıra AVM ‘ye gelen küçük ziyaretçileri karşılayacak olan Maskot Davulcu ile fotoğraf çekinme imkânı bulacaklar.

28 Mayıs – 11 Haziran Sihirbaz Şov

Her Ramazan olduğu gibi, bu Ramazan’da da çocuklar için eğlenceli etkinlikler planlayan Novada Edremit AVM, 28 Mayıs – 11 Haziran tarihlerinde muhteşem sihirbaz şovu ile miniklere gizem dolu bir dünyanın kapılarını aralayacak. Şova katılan Novada Edremit AVM ‘nin küçük ziyaretçileri, sahneye alınarak, interaktif bir şov gerçekleşecek. Yaparak ve yaşayarak öğrenme deneyimini elde etme fırsata yakalayacak olan küçük ziyaretçiler, keyif dolu anlar yaşayacak.

3 – 17 Haziran Evlilik Düeti

Eski İstanbul beyefendisi ve eski İstanbul kadınının evlilik düeti parçası eşliğinde ramazan kostümlü karakterlerin canlandırdığı müzikal gösteri Novada ‘da birbirinden eğlenceli ve komik atışmalara sahne oluyor.
4 – 18 Haziran Maçolar

2 maço karakterin sahne aldığı bu gösteride sert tavırlarla başlayan etkinlik, seyircilerinde katılımı ile birlikte komik sataşmalara ve maçoluklarının tam zıttı absürt bir komedi şova dönüşüyor.
27 Mayıs – 10 – 14 Haziran Aşuk ve Maşuk

Ramazan ayı boyunca 3 gün sahne alacak olan Türk folklorunun vazgeçilmez ikilisi olan Aşuk ve Maşuk oyunu; komik, eğlenceli, koreografili, müzikli Ramazan eğlencelerinin vazgeçilmez etkinliği olmaya ve gelen ziyaretçilere keyifli dakikalar yaşatmaya devam ediyor.

27 Mayıs itibari ile başlayacak etkinlikler 24 Haziran tarihine kadar her Cuma, Cumartesi ve Pazar günü, Novada Edremit AVM ‘nin yeme-içme katında kurulan özel sahnede gerçekleşecek. Bayramın birinci gününe kadar devam edecek olan Ramazan etkinlikleri, saat 19.00’da başlayarak ve 21.00’da son bulacak.

Körfezin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olan Novada Edremit, Ramazan’ın ilk gününden başlayarak Ramazan sonuna kadar devam edecek olan hafta sonu Ramazan eğlencelerine herkesi davet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir