Dopdolu bir sömestr tatili geçirmek, hem eğlenmek hem öğrenmek isteyen tüm çocuklar Novada Sömestr Şenliği’nde buluşuyor.

20 – 29 Ocak tarihleri arasında tüm öğrenciler Novada Edremit’e karnesi ile birlikte geliyor, eğlenceli ve lezzetli bir tatil hediyesinin tadını doya doya çıkarıyor. Sinemadan yemeğe, eğlenceden eğitici aktivitelere Novada Edremit öğrencilerini bekliyor.

Uzay ve evrenle ilgili her şey Planetaryum ile Novada’da

Novada Sömestr Şenliği kapsamında, 28 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında ise Novada’ya gelen küçük ziyaretçilere Uzay ve evren hakkında bilgiler verecek olan Planetaryum etkinliği gerçekleşecek. Planetaryum; uzayla ilgili gelişmelerin günlük yaşantımıza girmesini sağlamak, uzayı eğlenceli ve uygulamalı olarak çocuklara ve genç nesile anlatıp sevdirmek amacıyla eğlenceyi ve eğitimi bir araya getiriyor. Multimedya teknolojileri ile video ve animasyon teknolojisi kullanılarak eğlenceli bilimsel gösterilerin bir arada yer verildiği, çocukların uzay ve evren hakkındaki bilgilerini geliştirerek hayal gücünü artırdığı etkinlik, Novada Sömestr Şenliği’nin en çok dikkat çeken aktivitelerinden biri olacak.

NOVADA EDREMİT KARNE HEDİYESİ, HEDİYE ÇEKİ / İKRAM KUPONU KAMPANYA KURALLARI

  • Kampanya 20 Ocak – 29 Ocak tarihleri arasında düzenlenmektedir.
  • Karnesini getiren her öğrenci, kampanyadan 1 kez yararlanabilir.
  • Hediye çeki ve ikram kuponlarının son kullanım tarihi 05.02.2017’dir
  • Hediye çeki ve ikram kuponu üzerinde yazan tutar nakde çevrilemez ve para üstü talep edilemez.
  • Novada Edremit AVM kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Novada Edremit AVM yönetimi, kampanyayı ilan edilen tarihten önce bitirme hakkını saklı tutar. Kampanyanın bitirilmesi durumunda kullanılmayan hediye çeki / ikram kuponlarının 05 Şubat 2017 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. 05 Şubat 2017 tarihinden sonra kullanılmayan hediye çeki / ikram kuponları geçersiz olacaktır.
  • Kampanyaya katılmış herkes yukarıda belirtilmiş olan kuralları kabul etmiş sayılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir