NOVADA’DA YENİ YIL SÜRPRİZLERi! ⠀
TAKİP ET, BEĞEN, KAZAN!
⠀⠀
Sosyal medya hesaplarımızı takip edin, ( @novadaedremit ) ✔️⠀⠀
2 arkadaşınızı gönderinin altına etiketleyin, ⠀
Gönderiyi beğen, story’de paylaş ⠀
Ne kadar çok yorum o kadar çok kazanma şansı! ⠀
⠀⠀
Yarışmamız 30 Kasım – 04 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecektir!⠀
Kazanılan ödülü en geç 1 hafta içinde teslim alabilirsiniz.⠀
Kargolama yapılmamaktadır.⠀

SOSYAL MEDYA YARIŞMA KURALLARI

1. Kazanılan hediye çeklerinden yararlanmak için @novadaedremit hesabını takip edilmesi ve iletilen koşulların yerine getirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde katılımınız geçersiz sayılacaktır.

2. Test içerikli sosyal medya yarışmalarında katılımcının bir cevap hakkı vardır. Diğer yarışma günlerinde işaretleme yapabilse dahi ilk verilen cevap kabul edilecektir.

3. Yarışmaların yapıldığı ay içerisindeki yarışmalardan herhangi birine katılarak hediye kazanan katılımcılar o ay içerisinde gerçekleştirilecek diğer yarışmalara katılabilseler dahi hediye kazanamayacaklardır. Kazanılan hediyeler çekiliş sonuçlarında yer alan yedek talihliye otomatik olarak devredecektir.

4. Gerçekleştirilen yarışmalar çekiliş usulü olarak ” https://www.cekilisyap.com/hizli-cekilis ” sitesindeki kura sistemi kullanılarak asil ve yedek kazananlar olarak belirlenecek ve sosyal medya üzerinden açıklanacaktır.

5. Kazanılan hediye çekleri 1 hafta içerisinde AVM Danışma noktasından veya mesaj yoluyla iletilen teslim noktalarından kimlik ibrazı ile alınmalıdır. Belirtilen süre doğrultusunda teslim alınmayan çekler geçerliliğini kaybedecektir.

6. Kazanılan hediye çeklerinin kargo ile gönderimi yapılmayacaktır.

7. Aldatıcı olarak kullanılacak sosyal medya isimleri ve sahte beğeniler eşleştirilme yapılamadığı zaman otomatik olarak silinecektir. Paylaşılan postlarda program, robot yazılım vb. kullanım tespit edildiği takdirde kişi yarışma dışında kalacaktır.

8. Yarışmalara ancak gerçek kişiler katılabilmektedir. Tüzel kişiler, markalar değerlendirme kapsamına alınmayacaktır.

9. Novada Edremit AVM yarışmalarına 18 yaşından küçükler, Novada Edremit AVM yönetim personeli, Novada Edremit’te yer alan mağaza sahipleri ve personelleri, Novada Edremit AVM bünyesinde çalışan Özel Güvenlik personelleri, Kuzey Egeli İnşaat Emlak Turizm Tekstil ve Sanayi Anonim Şirketi çalışanları, Mert Kiralama Emlak Restorasyon Turizm Anonim Şirketi çalışanları, MDM Gayrimenkul çalışanları, Novada Edremit AVM’ye fikri veya teknik destek sağlayan, yarışma ile ilgili bağlantılı kuruluşların personelleri katılamaz. Hediye kazanmaları halinde katılımları geçersiz sayılacaktır.

10. Hak edilen ödül değiştirilemez ve kazanan haklarını başka kişilere devredemez. Ödülün kabul edilmemesi durumunda iptali kazananın isteği ile gerçekleştirilebilir.

11. Novada Edremit AVM’nin Instagram üzerinden düzenlediği yarışmalar altında paylaşılan fotoğrafları, Novada Edremit AVM izin almaksızın karşılıksız şekilde yayınlama ve kullanma hakkına sahiptir.

12. Kazanılan ödüller iade edilemez, nakit paraya çevrilemez ve TL çek bölünemez.

13. Hediye kazanan hesabın profil ismi, DM’den verdiği isim ile hediyeyi almaya geldiğindeki kimlik ismi aynı olmalıdır.

14. Novada Edremit AVM, yarışmaların kurallarını ve kurgusunu değiştirme ve yarışmaları durdurma hakkını saklı tutar.

15.Özel günleri kapsayan (Öğretmenler günü, Diş Hekimi, Jandarma, Polis vb.) mesleki günlerde yapılacak yarışmalarda kazanan kişilerin hediyelerini alabilmeleri için kimlik ibrazında bulunması gerekmektedir.

16. Yarışmalara katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir