‘’Bizim için her fedakarlığı yapan, tüm zorluklara göğüs geren, her zaman yanımızda olan annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun!’’ ?⠀

Anneler Günü’ne özel bu yarışmada 12 kişiye sadece Novada Edremit mağazalarında geçerli olan 60 TL değerinde Param Kart hediye!?⠀

#Tanıdığımengüçlükadın hashtagiyle birlikte yoruma 2 arkadaşını etiketle, gönderiyi beğen ve bizi takip et!⠀

?Yarışma 6-10 Mayıs 2019 tarihleri arasında geçerlidir.⠀
?Yarışma sonucu 10 Mayıs 2019 saat 17:00’de açıklanacaktır.⠀

6 Mayıs – 7 Haziran 2019 Yarışma Koşulları

1. Yarışmalar 6 Mayıs 2019 tarihinde başlayıp, 7 Haziran 2019 tarihinde sona erecektir.
2. Toplam 52 kişi ödül kazanacaktır.
3. Yarışmalara katılan kullanıcılar sadece Novada Edremit AVM’de geçerli 60 TL değerinde Param Kart, çift kişilik sinema bileti, 25 TL değerinde D&R Kart, 40 TL değerinde Param Kart ve pizza ikram kuponu kazanma şansı yakalayacaktır.
4. Kazanılan hediye çeklerinden yararlanmak için @novadaedremit hesabını takip etmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde katılımınız geçersiz sayılacaktır.
5. Test içerikli sosyal medya yarışmalarında katılımcının bir cevap hakkı vardır. Diğer yarışma günlerinde işaretleme yapabilse dahi ilk verilen cevap kabul edilecektir.
6. Kazanılan hediye çekleri 1 hafta içerisinde AVM Danışma noktasından kimlik ibrazı ile alınmalıdır. Belirtilen süre doğrultusunda teslim alınmayan çekler geçerliliğini kaybedecektir.
7. Aldatıcı olarak kullanılacak sosyal medya isimleri ve sahte beğeniler eşleştirilme yapılamadığı zaman otomatik olarak silinecektir. Paylaşılan postlarda program, robot yazılım vb. kullanım tespit edildiği takdirde kişi yarışma dışında kalacaktır.
8. Yarışmalara ancak gerçek kişiler katılabilmektedir. Tüzel kişiler, markalar değerlendirme kapsamına alınmayacaktır.
9. Novada Edremit AVM yarışmalarına 18 yaşından küçükler, Novada Edremit AVM yönetim personeli, Novada Edremit’te yer alan mağaza sahipleri ve personelleri, Novada Edremit AVM bünyesinde çalışan Özel Güvenlik personelleri, Kuzey Egeli İnşaat Emlak Turizm Tekstil ve Sanayi Limited Şirketi çalışanları, Mert Kiralama Emlak Restorasyon Turizm Anonim Şirketi çalışanları, MDM Gayrimenkul çalışanları, Novada Edremit AVM’ye fikri veya teknik destek sağlayan, yarışma ile ilgili bağlantılı kuruluşların personelleri katılamaz. Hediye kazanmaları halinde katılımları geçersiz sayılacaktır.
10. Hak edilen ödül değiştirilemez ve kazanan haklarını başka kişilere devredemez. Ödülün kabul edilmemesi durumunda iptali kazananın isteği ile gerçekleştirilebilir.
11. Novada Edremit AVM’nin Instagram üzerinden düzenlediği yarışmalar altında paylaşılan fotoğrafları, Novada Edremit AVM izin almaksızın karşılıksız şekilde yayınlama ve kullanma hakkına sahiptir.
12. Kazanılan ödüller iade edilemez, nakit paraya çevrilemez ve TL çek bölünemez.
13. Hediye kazanan hesabın DM’den verdiği isim ile hediyeyi almaya geldiğindeki kimlik ismi aynı olmalıdır.
14. Novada Edremit AVM, yarışmaların kurallarını ve kurgusunu değiştirme ve yarışmaları durdurma hakkını saklı tutar.
15. Yarışmalara katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir