Novada Edremit AVM Yarışmaları Katılım Koşulları

1. Yarışmalar 10 Temmuz 2018 tarihinde başlayıp, 31 Ağustos 2018 tarihinde sona erecektir.

2. Toplam 130 kişi ödül kazanacaktır.

3. Yarışmalara katılan kullanıcılar Jeep Safari Turu, Ayvalık Yat Turu ve Bozcaada Turu kazanma şansı yakalayacaktır.

4. Kazanılan hediye çekleri 1 hafta içerisinde AVM Danışma noktasından kimlik ibrazı ile alınmalıdır. Belirtilen süre doğrultusunda teslim alınmayan çekler geçerliliğini kaybedecektir.

5. Aldatıcı olarak kullanılacak sosyal medya isimleri ve sahte beğeniler eşleştirilme yapılamadığı zaman otomatik olarak silinecektir. Paylaşılan postlarda program, robot yazılım vb. kullanım tespit edildiği takdirde kişi yarışma dışında kalacaktır.

6. Yarışmalara ancak gerçek kişiler katılabilmektedir. Tüzel kişiler, markalar değerlendirme kapsamına alınmayacaktır.

7. Yarışmalara katılanların Novada Edremit AVM Instagram sayfasını takip ediyor olmaları gerekmektedir.

8. Novada Edremit AVM yarışmalarına 18 yaşından küçükler, Novada Edremit AVM yönetim personeli, Novada Edremit’te yer alan mağaza sahipleri ve personelleri, Novada Edremit AVM bünyesinde çalışan Özel Güvenlik personelleri, Kuzey Egeli İnşaat Emlak Turizm Tekstil ve Sanayi Limited Şirketi çalışanları, Mert Kiralama Emlak Restorasyon Turizm Anonim Şirketi çalışanları, Novada Edremit AVM’ye fikri veya teknik destek sağlayan, yarışma ile ilgili bağlantılı kuruluşların personelleri katılamaz. Hediye kazanmaları halinde katılımları geçersiz sayılacaktır.

9. Hak edilen ödül değiştirilemez ve kazanan haklarını başka kişilere devredemez. Ödülün kabul edilmemesi durumunda iptali kazananın isteği ile gerçekleştirilebilir.

10. Novada Edremit AVM’nin Instagram üzerinden düzenlediği yarışmalar altında paylaşılan fotoğrafları, Novada Edremit AVM izin almaksızın karşılıksız şekilde yayınlama ve kullanma hakkına sahiptir.

11. Kazanılan ödüller iade edilemez, nakit paraya çevrilemez ve TL çek bölünemez.

12. Kazanan katılımcılar hediyelerini kimlikleriyle beraber Novada Edremit AVM Danışma noktasına giderek imza karşılığı alabilecektir.

13. Novada Edremit AVM, yarışmaların kurallarını ve kurgusunu değiştirme ve yarışmaları durdurma hakkını saklı tutar.

14. Yarışmalara katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir